Kampanyalar

Ziraat Bankası - BaşakKart

15.10.2020 11:51:51
Ziraat Bankası - BaşakKart

BaşakKart ile Çiftçiye Gün Doğuyor!​

Termopet Akaryakıt A.Ş ve Ziraat Bankası işbirliği ile Başakkart’lı üreticilere anlaşmalı Termopet Akaryakıt İstasyonlarından 5 ay faizsiz mazot ve madeni yağ alma imkanı sağlanmaktadır. Ziraat Bankası’nın Başakkart uygulamalarına dahil olan Termopet, tarımsal üreticilere 5 ay faizsiz ve vade farksız mazot tedarik imkanı, dolayısıyla önemli ölçüde finansman desteği sunmaktadır. 

Başakkart, girdi teminine özel bir bankkarttır. Bitkisel üretim, hayvansal üretim ve su ürünleri konularında faaliyet gösteren üreticiler, Ziraat Bankası Şubelerine başvurduklarında edinebilecekleri Başakkart ile tohum, fide, gübre, zirai ilaç, hayvan sağlığı ilacı, yem, veterinerlik hizmetleri, arıcılık/seracılık malzemeleri… vb. yanında mazot ve madeni yağı faizsiz dönem avantajları ile anlaşmalı işyerlerinden alabilmekte, Ziraat Bankası ATM’lerinden nakit para çekebilmektedir.

Ziraat Bankası Şubelerinde Başakkart talebinde bulunan üreticiler lehine azami 1 yıl vadeli tarımsal kredi hesapları açılmakta ve kredi limitleri Başakkart’a yüklenerek üreticilerin mazot, madeni yağ ve diğer tarımsal girdileri 5 ay faizsiz olarak edinebilmeleri sağlanmaktadır. 

Üreticiler, Başakkart ile mazot ve madeni yağ teminini Ziraat Bankası ile protokol imzalayan aralarında Termopet 'in de bulunduğu akaryakıt firmalarının istasyonlarından yapabilmekte; faizsiz dönemin sonunda tahsil edilmeyen tutarlar, kredi hesaplarına borç kaydedilerek kredi hesabının vadesinde tahsil edilmektedir.

Termopet Akaryakıt A.Ş ve Ziraat Bankası arasında imzalanan protokol dahilinde Ziraat Bankası Şubeleri ile görüşerek POS cihazları tahsis edilen ve Başakkart Üye İşyeri olan Termopet Akaryakıt İstasyonlarına, Başakkart Üye İşyeri Fiyatlama Tablosu’nda tercih edecekleri bloke süresi için Bankaya ödeyecekleri komisyon tutarına Termopet Akaryakıt A.Ş.’nin Ziraat Bankası Ankara Kurumsal Şubesi nezdindeki hesabından %20 oranında katkı sağlayarak destek olmaktadır.

Başakkart Üye İşyeri olmak isteyen veya halen Ziraat Bankası POS’larını kullanan İstasyon yetkililerimiz en kısa sürede faaliyet gösterdikleri yerdeki Ziraat Bankası Şubesine başvurarak Başakkart Sistemine dahil olabileceklerdir.

Geri Dön

Diğer Kampanyalar

İşBankası - İmece Kart
11.05.2021 15:50:55

İşBankası - İmece Kart

İmece Kart sahibi çiftçiler anlaşmalı Termopet istasyonlarından 6 aya kadar faizsiz mazot alma imkanına sahip oluyorlar...

DBS - Doğrudan Borçlandırma Sistemi
10.11.2020 00:16:18

DBS - Doğrudan Borçlandırma Sistemi

Doğrudan Borçlandırma Sistemi

ŞekerBank - Hasat Kart
15.10.2020 13:20:06

ŞekerBank - Hasat Kart

ŞekerBank Hasat Kart ile Çiftçilere Hasat Zamanı Ödeme İmkânı...

Vakıfbank - TarımKart
27.09.2020 18:37:15

Vakıfbank - TarımKart

Termopet bayilerine özel Vakıfbank Tarım POS fiyatlaması alınmıştır.

DenizBank - Üretici Kart
27.09.2020 18:24:14

DenizBank - Üretici Kart

Üretici Kart sahibi çiftçiler anlaşmalı Termopet istasyonlarından 5 ay faizsiz mazot ve...