Kampanyalar

ŞekerBank - Hasat Kart

15.10.2020 13:20:06
ŞekerBank - Hasat Kart

ŞekerBank Hasat Kart ile Çiftçilere Hasat Zamanı Ödeme İmkânı...

Şekerbank VE TERMOPET, çiftçiye özel Hasat Kart ile tarım sektörünü destekliyor. Anlaşmalı istasyonlarımız Hasat Kart ile çiftçilerin ihtiyaçlarını esnek ödeme vadeleri ve uygun faiz oranları sunarak karşılıyor. Çiftçiler, Hasat Kart ile ödemelerini hasat zamanında, üstelik yıllık kart ücreti olmadan yapabiliyorlar.

Daha bereketli hasatlar için “Hasat Kart”
Çiftçiler, Hasat Kart ile nakit ihtiyaçlarını karışlayabiliyorlar. Ayrıca, tedarikçilerden her türlü hububat ve mazot gibi ihtiyaçlarını da alabiliyor, ödemesini ise hasat zamanı yapabiliyorlar. Şekerbank’ın tedarikçiler ile yaptığı anlaşmalar sayesinde çiftçiler, ihtiyaçları olan ürünleri, kendilerinin belirledikleri vade ve uygun faiz oranları ile temin edebiliyorlar. 

Alışveriş yapma ve nakit çekme özelliği bir arada
Hasat Kart sahipleri, iki farklı limit seçeneği ile harcamalarını takip edebiliyorlar. Hasat Kart’ın “Serbest Limit”i sayesinde çiftçiler tüm POS'lar ve ATM'lerden, günlük harcamalarını yapabiliyor, nakit ihtiyaçlarını da karşılayabiliyorlar. Şekerbank’ın anlaşmalı olduğu tedarikçilerde geçerli olan “Tedarikçi Limiti” ile de gübre, mazot, zirai ilaç ve tohum gibi ticari ihtiyaçlarını, uygun fiyat, faiz ve ödeme koşullarıyla alabiliyorlar.

Hasat Kart ile akaryakıt alımlarına 150 gün faizsiz ödeme
Hasat Kart’ın çiftçilere sağladığı avantajlar sadece bunlarla sınırlı değil. Bankanın, Termopet Akaryakıt şirketi ile yaptığı anlaşma kapsamında, akaryakıt alım bedellerini 150 gün sonra faizsiz olarak Şekerbank şubelerine ödeyebiliyorlar. Bu işbirliği sayesinde Hasat Kart sahibi üreticiler, bir yıl boyunca üretimin en büyük gider kalemini oluşturan akaryakıt bedellerini,5 ay sonra, hem de tarımsal gelirine kavuştukları hasat döneminde, herhangi bir finansman yükü altına girmeden ve faizsiz olarak ödeyebiliyorlar. 
Türkiye genelinde geniş bir bayii ağına sahi olan ve çoğunluk bayisi Şekerbank şubeleri gibi Anadolu’daki küçük yerleşim birimlerinde bulunan Termopet Akaryakıt İstasyonları’na bağlanacak olan Hasat POS ile Hasat Kart müşterileri, limitleri dâhilinde ve istedikleri zaman, akaryakıt alabiliyor, 5 ay boyunca faiz yansımıyor. 

Hasat Kart Anadolu Turu 
70 il ile 90 merkez dışı ilçedeki yaygın şube ağı ve Anadolu’da 50-55 yıllık şubeleri aracılığıyla müşterileriyle sıcak iletişim kurma geleneğine sahip olan Şekerbank, Hasat Kart Anadolu Turu kapsamında, Türkiye’nin tüm bölgelerini köy köy gezerek Hasat Kart'ı çiftçilerin ayağına götürüp, onların ihtiyaçlarını dinliyor. Şekerbank tarım bankacılığı uzmanları, 2008 yılından bu yana her yıl gerçekleştirdikleri tarım sektörüne yönelik Anadolu Turları kapsamında, 6.500’e yakın köy ziyareti ile 195.000 çiftçi ile görüştü.

Geri Dön

Diğer Kampanyalar

İşBankası - İmece Kart
11.05.2021 15:50:55

İşBankası - İmece Kart

İmece Kart sahibi çiftçiler anlaşmalı Termopet istasyonlarından 6 aya kadar faizsiz mazot alma imkanına sahip oluyorlar...

DBS - Doğrudan Borçlandırma Sistemi
10.11.2020 00:16:18

DBS - Doğrudan Borçlandırma Sistemi

Doğrudan Borçlandırma Sistemi

Ziraat Bankası - BaşakKart
15.10.2020 11:51:51

Ziraat Bankası - BaşakKart

Başakkart’lı üreticilere anlaşmalı Termopet Akaryakıt İstasyonlarından 5 ay faizsiz mazot ve madeni yağ alma imkanı...

Vakıfbank - TarımKart
27.09.2020 18:37:15

Vakıfbank - TarımKart

Termopet bayilerine özel Vakıfbank Tarım POS fiyatlaması alınmıştır.

DenizBank - Üretici Kart
27.09.2020 18:24:14

DenizBank - Üretici Kart

Üretici Kart sahibi çiftçiler anlaşmalı Termopet istasyonlarından 5 ay faizsiz mazot ve...