VERİMLİ KART

VERİMLİ KART İLE TERMOPET’TEN ÇİFTÇİLERE HASATTAN SONRA ÖDEME İMKANI

Yapı Kredi Bankası ile önemli bir işbirliğine imza atan Termopet, “Verimli Kart” uygulaması ile çiftçilere hasattan sonra ödeme olanağı tanıyor. VerimliKart sahibi üreticiler, anlaşmalı Termopet Akaryakıt İstasyonlarından 5 ay faizsiz akaryakıt ve madeni yağ alma imkânına kavuşuyor.

Verimli Kart nedir?

Verimli Kart, tarımsal faaliyetlerde ihtiyaç duyulan akaryakıt, tohum, fide-fidan, gübre, zirai ilaç, hayvan yemi, tarımsal alet vb. alımlarında anlaşmalı üye işyerlerinde kullanılabilen, çiftçiye hasat vadesi sağlayabilen, hasatta tek ödeme imkânı sunan, gerektiğinde nakit çekim yapılabilen bir banka kartıdır.

Verimli Kart sahibine ne fayda sağlar?

  • Verimli Kart sahibine öncelikle Yapı Kredi tarafından Verimli Kart kredi limiti tahsis edilir. Bu limite bağlı Verimli Kart ile tüm anlaşmalı Verimli Kart üyeişyerlerinden alışveriş yapılabilir. Çiftçinin talebi halinde, Kart’a bağlı Nakit Çekim limiti de tanımlanabilir. Karttaki alışveriş ve nakit çekim limitleri ayrı ayrı çalışır. Alışveriş limiti sadece anlaşmalı üye işyerlerinden, Nakit limiti ise sadece ATM’lerden kullanılabilir.
  • Verimli Kart sahiplerine (çiftçiye), anlaşmalı üye işyerlerinden (anlaşmalı Termopet istasyonlarından) yapacakları akaryakıt ve madeni yağ alışverişlerinde 5 aya kadar faizsiz dönemli alışveriş imkanı sağlanır.

Verimli POS nasıl alınır?:

Termo bayilerimizin Verimli POS alabilmek için kendilerine en yakın Yapı Kredi şubesinde aşağıdaki 3 belgeyi doldurup imzalamaları gerekmektedir.

  1. Üye İşyeri Sözleşmesi
  2. Verimli POS Başvuru Formu
  3. Üyeişyeri Ön Bilgilendirme Formu

Detaylı bilgi almak ve sisteme dahil olmak için size en yakın Yapı Kredi Şubesine başvurunuz.